WHITE ROSS - BROJLER

Ťažké priemyselné brojlerové mäsové typy kurčiat, určené na rýchlovýkrm. Dosahujú hmotnosť 2 kg už za 36 dní veku. Je potrebné ich vykrmovať určenými kŕmnymi zmesami.

POMER MÄSO A VAJCIA

Brojlery Ross 308 sú univerzálne: sú chované hlavne pre chutné mäso z potravy, ale súčasne si kurčatá kladú dostatok vajíčok pre zástupcov plemena mäsa.

ŠPIČKOVÁ PRODUKCIA

Pri správnom obsahu je denný prírastok na hmotnosti 55 až 60 gramov. Až 75% mäsa sa získava z jedného jatočného tela.

ŽIVOTASCHOPNOSŤ

Majú vynikajúcu kapacitu príjmu krmiva a robustnosť, takže plne prejavujú genetický potenciál.

PRODUJKCIA VAJEC

Napriek tomu, že brojler Ross 308 je krížencom mäsovej orientácie, nosnice z hľadiska produkcie vajec sú blízko mäsa a vajec. Pri náležitej starostlivosti môžete získať až 200 vajec ročne. Vajíčko váži 55 až 60 gramov.

VÝBORNÁ FARBA ŠKRUPINY

Tmavohnedé vajcia najvyššej kvality.

VYTRVALOSŤ

Napriek tomu, že v brojleroch tečie krv bojových kohútov, kurčatá Ross 308 nie sú absolútne agresívne. Vychádzajú dobre s ostatnými obyvateľmi domu.

INFO

CHRAKTERISTIKA

Na získanie kuracieho mäsa z potravy sa chovajú brojlery, z ktorých jeden z najproduktívnejších je Ross 308. Pri správnej údržbe kurčatá získavajú 3 kg o 2 mesiace, čo znamená, že pestovanie hybridného hospodárstva je ekonomicky výhodné. Vták je vhodný pre domácnosti vďaka svojmu pokojnému temperamentu, jemnému mäsu a nezvyčajne vysokej produkcii vajec pre mäsové kurčatá.

INFORMÁCIE O CHOVE

Kurčatá Ross 308 navonok podobné iným brojlerom so silným zložením, vyvinuté svaly, široká veľká jatočná časť. Pre laika je ťažké rozlíšiť tento vzhľad vzhľadu od predstaviteľov iných plemien mäsa. Aké sú hlavné charakteristiky týchto brojlerov?

Napriek tomu, že v brojleroch tečie krv bojových kohútov, kurčatá Ross 308 nie sú absolútne agresívne. Vychádzajú dobre s ostatnými obyvateľmi domu. Je možné držať v klietkach, pretože kríž si zvykne na rôzne podmienky zadržania a vydrží sedavý životný štýl.

REALIZÁCIA KÚPY NAŠEJ HYDINY A PRODUKTOVv 3 možnostiach

Zakúpiť našu hydinu a produkty si možete telefonicky, e-mailom, cez facebooko a kontaktný formulár.

TELEFONICKY

+421905358480 +421908825900

E-MAILOM

objednavky@hydinafurajtar.sk

FORMULÁR

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

TOP